0
A Wi-Fi-nél is gyorsabban terjed majd a WiMAX
2004. július 2. 13:06
Az Intel szerint a WiMAX vezeték nélküli adatátviteli szabványt támogató eszközök száma és népszerűsége még a Wi-Fi-nél is gyorsabban növekedik majd. Lonnie McAlister, az Intel Wireless Networking Group termékmenedzsere úgy véli, már 2006-ban piacra kerülhetnek az első olyan mobiltelefonok és noteszgépek, amelyek támogatják ezt a nagy sávszélességű technológiát.