0
Ausztriában erősít a Tele2
2004. október 14. 18:59
Ausztriában a második legnagyobb távközlési szolgáltatóvá nőheti ki magát a Tele2, ha befejeződik az osztrák UTA távközlési vállalat felvásárlása. Az akvizíciót ma jelentette be közleményében a Tele2. A felvásárlással nem csak a telefonpiacon, de az ADSL és VOIP szegmensben is előrébb rukkolhat a svéd székhelyű multi: az UTA és a Tele2 együttesen birtokolja ugyanis a hozzáférés-piac 60 százalékát.