0
A Magyar Kormány és a Microsoft Magyarország a hazai felsőoktatásért
2001. szeptember 20. 18:33
A Miniszterelnöki Hivatal és a Microsoft Magyarország megállapodása értelmében háromszázötvenezer hazai felsőoktatási intézményben résztvevő tanár és diák juthat hozzá a legkorszerűbb Microsoft-szoftverekhez. Az erről szóló szándéknyilatkozatot ünnepélyes keretek között, sajtótájékoztató keretében írta alá Stumpf István kancellária miniszter és Jean-Philippe Courtois, a Microsoft Európa, Közel-Kelet és Afrika térségének elnöke. A megállapodás egyaránt vonatkozik állami, egyházi és alapítványi felsőoktatási intézményekre.