0
Újabb Savage4 meghajtóprogram, ezúttal Windows 2000 és XP(!) alá
2001. október 4. 02:39
A SavageNews ismét meglepetést okozott: ezúttal Windows 2000 alá sikerült egy minden eddiginél újabb meghajtóprogramot szerezniük. Sajnos ez sem tökéletes, de állítólag sokkal jobban, gyorsabban működik, mint az eddig elérhetővé vált verziók bármelyike.