0
Eladó a Siemens telekom-üzletága?
2006. április 19. 14:49
[Reuters/FAZ.net/HWSW] A jelek szerint eladná legnagyobb üzleti egységét a német Siemens, a telekommunikációs berendezésekkel foglalkozó Siemens Comot. Az utóbbi időben több alkalommal, különféle forrásokból érkeztek ilyesfajta hírek, legutóbb a Frankfurt Allgemeine Zeitung (FAZ) cikke foglalkozott a Siemens feldarabolódásával.