0
A negyedik negyedévre drágulhatnak az LCD-monitorok
2007. július 17. 14:14
[DigiTimes] Tajvani források szerint a harmadik-negyedik negyedévben akár az LCD-monitorok, LCD-televíziók, noteszgépek drágulását is hozhatja a beépített laposkijelzők, LCD-panelek árának érezhető emelkedése. A jelenlegi, harmadik negyedév várhatóan a legmagasabb panelárakat hozza ebben az évben, a tendenciát az áprilisban tapasztalt, 15-25 százalékos átlagos áremelkedés kezdte.