0
Magyar informatikai cégek jövőre már Kínával köthetnek üzletet
2003. szeptember 10. 11:30
Dr. Kóka János, az Informatikai Vállalkozások Szövetsége (IVSZ) elnöke és Dr. Csepeli György, az Informatikai és Hírközlési Minisztérium (IHM) politikai államtitkára 2003. augusztus 27-29. között a kormánydelegáció tagjaként kínai politikusokkal, társadalmi szervezetek képviselőivel és üzletemberekkel találkoztak. Az IVSZ a minisztériummal karöltve a kínai delegációban annak érdekében képviseltette magát, hogy a magyar informatikai iparág hazai és exportlehetőségeit a világ legnagyobb lélekszámú piacának kiaknázásával bővítse.