0
Az életjáték siklója lehet a hackerek jelképe
2003. október 30. 16:28
A neves hacker, Eric S. Raymond új ötlettel állt elő: "A linuxosoknak pingvinjük van, a BSD-seknek démonjuk, a Perlnek tevéje, az FSF-rajongóknak gnújuk, az OSI-nek (Open Source Initiative) pedig ott az open source logó" -- írja -- "nincs viszont olyan jelképünk, amely a teljes hacker-közösségre vonatkozna".