0
Piacon a Nokia első 3G telefonja
2003. június 13. 08:59
A Nokia ma bejelentette, hogy a tesztelési időszak lezárultával megkezdte első 3G (harmadik generációs) mobiltelefonjának forgalmazását Európában és Ázsiában, adta hírül a Reuters . Ez egyben azt jelenti, hogy a finn vállalat az elsők között kezdte meg harmadik generációs hálózatokkal kompatibilis készülékek forgalmazását kontinensünkön.