0
2G és 3G hálózatokon is működőképes mobiltelefont dob piacra az NTT DoCoMo
2003. május 27. 09:20
Az NTT DoCoMo június 11-től forgalmazza legújabb mobiltelefonját, amelynek érdekessége, hogy mind a második, mind pedig a harmadik generációs mobilhálózatokon használható. A készüléken a felhasználó beállíthatja a használni kívánt hálózatot, de a választást rábízhatja a telefonra is, amely a jel erőssége alapján kapcsol a 2G és 3G üzemmódok között.