0
Drágább is lehet az olcsóbb telefonálás
2003. augusztus 29. 04:40
A közelmúltban bevezetett mobildíjcsomagok változtatása miatt írom levelem. Most elsősorban a Pannon GSM-ről lesz szó, ügyfelükként ennek a cégnek az esetét ismerem pontosan.