0
Mobiltelefonokon is hallgathatóak lesznek az iTunes Music Store-ból letöltött dalok
2004. július 27. 10:30
Az Apple és a Motorola bejelentették, hogy megállapodást kötöttek az iTunes zeneboltból letöltött dalokkal kapcsolatban. Az egyezség értelmében az Apple iTunes Music Store-ból vásárolt dalok áttölthetőek lesznek a Motorola jövőre megjelenő, zenelejátszásra is képes mobiltelefonjaira. Az Apple ezért új iTunes szoftvert készít mobiltelefonok számára, ami megtalálható lesz a Motorola zenelejátszós telefonjain. A készülékek megjelenése 2005 elején esedékes. A megállapodásban érintett cégek nem hoztak nyilvánosságra pénzügyi részleteket.