0
A Goldman Sachs szerint a vártnál alacsonyabb lesz az IBM negyedik pénzügyi negyedéves és 2002-es nyeresége
2001. október 11. 10:54
[Bloomberg] Laura Conigliaro, a Goldman, Sachs & Co. egyik befolyásos elemzője szerint a Nagy Kék a negyedik pénzügyi negyedévben és a 2002-es pénzügyi évben a vártnál kevesebb profitot fog elérni. Conigliaro szerint a negyedéves nyereség részvényenként 1,40$ helyett 1,25$ lesz, míg a 2002-es nyereség részvényenként 5,05$ helyett csak 4,55$ lesz.