0
Veszteséges negyedév és elbocsátások a Flextronicsnál
2001. október 26. 12:04
A szerződéses elektronikai gyártó Flextronics International tegnap bejelentette, hogy a második negyedéve veszteséges volt és a költségek csökkentése érdekében elbocsát 10 ezer alkalmazottat és leépíti gyártókapacitásának 20 százalékát.