0
Az NTT DoCoMo 1994 óta először veszteséges
2001. november 9. 01:16
[CNET, Reuters] Az NTT DoCoMo, Japán legnagyobb mobiltelefon szolgáltatója szerdán bejelentette, hogy 1994 óta először veszteséggel zárta pénzügyi félévét: a szeptember 30-án zárult időszakban a cég nettó vesztesége 229,6 millió $ volt, szemben az előző év hasonló időszakában elért rekordszintű, 838,3 millió dolláros nyereséggel.