0
Az utóbbi hetek árfolyamcsökkenése után immár jó vétel az NVIDIA-részvény?
2004. július 30. 13:14
A grafikus processzorokat és lapkakészleteket gyártó NVIDIA részvényárfolyama az utóbbi hetekben jelentősen csökkent, csütörtökön azonban a Morgan Stanley pozitív megjegyzései nyomán mintegy hét százalékkal újra emelkedésnek indult. Az amerikai brókercég szerint az NVIDIA-papírok jegyzése közel van a mélyponthoz és a tajvani TSMC, az NVIDIA legnagyobb gyártópartnere is optimista előrejelzést tett közzé az év hátralévő részét illetően.