0
Négy új mobiltelefont dob piacra itthon a Samsung
2004. december 6. 11:26
A Samsung Electronics Magyar Rt. új mobiltelefonok forgalmazását kezdi meg a közeljövőben hazánkban -- illetve kezdte meg az elmúlt napokban, E330 készüléke ugyanis már kapható a T-Mobile kínálatában. A vállalat itthon 280 ezer darab mobiltelefon értékesítésére számít az év végéig, mely a magyar piacon 13 százalékos piaci részesedést biztosít a telekommunikációs üzletágnak. Az előző esztendő azonos időszakához képest az üzletág forgalma 30 százalékkal nőtt.