0
A Pannon GSM megkezdte 3G hálózatának kiépítését
2005. január 18. 12:05
A harmadik generációs mobiltelefon-hálózat első szakaszának megépítéséről szóló szerződést kötött a Pannon GSM Rt. és az Ericsson Magyarország. Az Ericsson szállítja az UMTS-rendszerű mobiltávközlési rendszer alapinfrastruktúráját jelentő berendezéseket. A cégek együttműködésének eredményeképp Budapesten az év második felében, az ország más területein az év végén, jövő év elején élvezhetik a 3G hálózat szolgáltatásainak előnyeit.