0
A QuakeCon 2002 alkalmából két új Doom III kép jelent meg
2002. augusztus 16. 08:06
A Gamespy.com internetes magazinon két új Doom III kép jelent meg csütörtök este, melyek a Texasban zajló QuakeCon 2002 rendezvényről származnak. Az első képen egy olyan szörny látható, amelyet még eddig nem mutatott be az id Software fejlesztő csapata.