0
Több mint 100 éves, a telefonálást sújtó luxusadót töröltek el az Egyesült Államokban
2006. augusztus 2. 13:48
[News.com] Különleges luxusadót töröltek el az Egyesült Államokban tegnap, melyet több mint 100 éve, 1898 óta fizetett mindenki, aki vezetékes telefonnal rendelkezett. A spanyol-amerikai háború költségei miatt bevezetett adónemet augusztus 1-től nem kell megfizetni a távolsági hívások után.