0
A HP ötéves IT-kihelyezési szerződést kötött a Delphivel
2003. február 3. 16:03
[CNET] A HP bejelentette, hogy öt éves IT outsourcing (tevékenység-kihelyezési) szerződést kötött az autóalkatrészeket gyártó amerikai Delphivel. A megállapodás értelmében a Hewlett-Packard egy torontói adatközpontból fogja menedzselni a Delphi észak-amerikai és szingapúri részlegeinél használt SAP szoftvereket.