0
Késik az új Microsoft MSN Messenger béta
2004. október 8. 10:40
[News.com] A Microsoft tegnap megerősítette, hogy felfüggesztette az MSN Messenger 7.0 bétájának tesztelését. A döntés a programban talált potenciális biztonsági rések következtében született meg.