0
Új Viper II meghajtóprogram és BIOS-ok
2000. március 11. 17:01
Az SDN volt a legfürgébb, a Diamond FTP szerver én újabb BIOS file-okat és meghajtóprogramot tölthetnek le a Viper II tulajok. A BIOS file-ok már a helyi FTP -n is megtalálhatók, a meghajtóprogramot mihamarabb próbálom tükrözni. A BIOS-okból a boot-képernyő segítségével tudjuk kiválasztani melyik verzió kell a saját kártyánkhoz (az utolsó 4 számjegy), de nem kell félni, az író-program csak a jó verziót írja be.