0
Celeron 2: Most akkor mi is van?!?
2000. május 7. 00:16
2000. május 7. 00:16
2000. május 7. 00:07
2000. május 6. 23:29
2000. május 6. 22:40
2000. május 6. 22:22
2000. május 6. 22:01
2000. május 6. 21:47
2000. május 6. 20:37
2000. május 6. 20:16
2000. május 6. 19:36
2000. május 6. 17:25
Bár nem tökéletes, átmeneti megoldás lehet az ILOVEYOU és társai ellen azoknak a leveleknek a szűrése, melyekhez file van csatolva.2000. május 6. 15:58
Meg is jelent a generic driver , mindjárt kicsit magasabb verziószámmal. A readme alapján WinBench2000 bugot javitottak, valamint a power management szenvedett el némi frissitést.2000. május 6. 15:39
2000. május 6. 00:00
2000. május 5. 22:54