0
Konzolba Matrox???
2000. június 22. 12:45
A MURC -on olvashatunk egy hirt, miszerint felröppent egy pletyka a MURC fórumain , hogy az SNK Neo Geo következő generációs konzolgépét egy Matrox grafikus chip fogja kiszolgálni. A legérdekesebb az egészben az, hogy ez a grafikus chip elvileg 450 millió poligont és 30.2 millió pixelt tud másodperceknét kipumpálni magából...