0
Az Ericsson Magyarország Kft. sikeresen elvégezte a PanTel első AXE központjának telepítését
2001. október 15. 18:24
[Ericsson] Az Ericsson Magyarország által a PanTel Rt. részére üzembe helyezett AXE központ kapcsolatot biztosít a PanTel IP hálózata és a hagyományos távbeszélő rendszerek között. Az AXE rendszer alkalmassá tehető arra, hogy a hagyományos áramkörkapcsolt forgalom vezérlését adatkommunikációs (csomagkapcsolt) hálózaton végezze. Ez lehetővé teszi, hogy a szolgáltatás orientált dedikált hálózatok kiépítése elkerülhető legyen az operátorok számára. Másik nagy előnye, hogy a távközlési szabványok maximális támogatása révén biztosított a más rendszerekkel való együttműködés, ami a biztonság és a jövőállóság záloga az operátorok számára.