0
Kanadában már az MP3-lejátszók után is jogdíjat kell fizetni
2003. december 13. 11:16
[Mercury News] Kanadában némileg drágulnak az MP3-lejátszó készülékek, ugyanis minden egyes termék jogdíj-köteles lesz. Az 1 Gbyte-nál kisebb tárolókapacitású lejátszókat 1,50 dollár, az 1-10 Gbyte-os készülékeket 11,25 dollár, a 10 Gbyte-nál nagyobb kapacitású berendezéseket pedig 19 dollár jogdíj terheli majd.