0
Szoftverrendőrnek adta ki magát a csaló
2004. április 29. 14:13
[GOLD Communications] Jó néhány kisvállalkozás vezetőjét megkopasztotta az az egyedül dolgozó csaló, esetleg többeket foglalkoztató bűnözői csoport, amely rendőrnek kiadva magát a szoftverek jogtisztaságát ellenőrizendő jelenik meg a cégeknél -- tudta meg a GOLD Communications. Az álrendőr azonban nem végez különösebb vizsgálatokat, hanem erősen ráutaló magatartással hagyja magát megvenni. A nevük elhallgatását kérő vállalkozók elmondták, 50 ezer forinttal vesztegették meg a bűnözőt.