0
2002-ben Európába is megérkezik az i-mode, az NTT DoCoMo által kifejlesztett mobil internetelérési technológia
2001. november 9. 16:12
A KPN Mobile holland mobilszolgáltató szerdán bejelentette, hogy licencelte a japán NTT DoCoMo i-mode mobil internetelérési technológiáját és hamarosan beindítja saját szolgáltatását.