0
30 milliónál több i-mode internetfelhasználót tudhat magáénak a japán DoCoMo
2001. december 27. 10:22
[Bloomberg] Az NTT DoCoMo, Japán első számú mobiltelefon-szolgáltatója Karácsony első napján bejelentette, hogy immár közel minden negyedik japán állampolgár használja a cég i-mode nevű mobiltelefonos internetszolgáltatását a web eléréséhez.