0
híreink
Év
0
Jön: Diablo II ismertető
2000. április 3. 06:28
Akartam írni még ide egy Diablo II hírt, vagy inkább
0
0
0
Max Payne music
2000. április 3. 04:26
0
A tavasz slágere
2000. április 3. 00:00
A tavasz slágere: az NVIDIA. Pontosabban, minden ami NVIDIA, legyen az részvény, grafikus produktum, hír, netalán
0
1,2 GHz-es P3?
2000. április 2. 23:48
0
A játszma egyelőre véget ért: a megállapodási tárgyalások a Microsoft-perrel kapcsolatban eredménytelenül zárultak
2000. április 2. 23:20
Richard Posner békebíró sajnálattal közölte, hogy szombaton be kellett dobja a törülközőt. Természetesen az MS teljes vezérkara a másik fél rugalmatlanságát emlegeti a négy hónapos tárgyalások kudarcának okozójaként. Igaz, ami igaz, egyes megfigyelők szerint különösen az államok, nem is annyira a szövetségi hatóságok szorgalmazták kőkeményen a cég feldarabolását - amit még egyes die-hard Microsoft vetélytársak sem néztek jó szemmel.
0
WindowsMe: végleges RC a végleges béta változathoz ...
2000. április 2. 23:01
A Beta 3 megjelenése továbbra is április 8-ára várható, de a végleges változat szállítási dátuma még mindig ismeretlen*, a Microsoft mindössze annyit hajlandó elárulni, hogy az év második felében. Persze a nagy PC gyártók szeretnék, ha az új, otthoni felhasználóknak szánt Windows még a karácsonyi szezon előtt időben megjelenne. A béta tesztelőknek most közzétett build verziószáma: 2499.3.
0
Komoly hiba a Windows 2000 Server-ben
2000. április 2. 22:50
0
Megjelent a Q3 Fortress Beta-1
2000. április 2. 21:33
Úgy látszik nem csak áprilisi tréfa volt, és ígérethez híven
0
Újabb screenshot-ok Team Fortress 2 -ről
2000. április 2. 20:43
Már biztosan nagyon sokan várjátok ezt a Half Life engine-re épűlő
0
Új és friss KDE alakalmazások
2000. április 2. 19:23
0
Kopasz K6-2: II.rész
2000. április 2. 15:49
Ahogy ígértem, a CPU Stability Test futott a procin, amíg aludtam. Meg se kottyant neki, itt egy screenshot a végeredményről. (196kbyte) Azért volt ilyen melege, mert le volt takarva a gép, és a ház ventije is ki volt kapcsolva, hogy aludni is tudjak mellette. Majd kilőttem a CPUIdle-t, és még járattam egy kicsit teljes terhelésen. Aztán amilyen gyorsan csak tudtam kikapcsoltam, leszedtem a bordát, és megfogtam a core-t. Még csak langyos sem igazán volt...
0
Hamrosan megint pár új cikk!
2000. április 1. 23:26
Batman-től kaptam az alábbi rövid, de lényegretörő levelet: Haliho