0
A Nokiával közösen fejleszti autós kihangosítóit a Nissan és a Ford
2004. november 4. 10:56
A Nokia sajtóközleményekben jelentette be, hogy két gyártó, a Ford és a Nissan is előre telepített mobiltelefon-linkekkel, gyárilag beépített csatlakozásokkal látja el a jövőben egyes autóit. A Ford a jelenleg kapható Focus és C-Max, valamint a jövőben megjelenő új típusokat látja el a Nokia által fejlesztett eszközökkel.