0
Sínre került az USB3.0 interfész szabványosítása
2008. augusztus 14. 11:23
Okafogyott lett az a több hónappal ezelőtt kipattant, akkor még igen komolynak látszó nézeteltérés, mely az Intel és a chipsetpiac többi szereplője, így az AMD, az NVIDIA és a VIA közt merült fel az USB csatolószabvány új, 3.0-s verziójának fejlesztése és bevezetése kapcsán.