0
Egy brit felmérés szerint egyelőre használhatatlan az MMS
2002. november 29. 11:52
A brit 3G LAB által elvégzett felmérés szerint a fogyasztók nem tudják, mint jelent az MMS, és a telefonok bonyolult menürendszere miatt csak kevesen tudják használni a szolgáltatást.