0
Még az idén piacra kerülhetnek az első három dimenziós képalkotásra képes monitorok
2003. március 19. 11:47
[Clubic.com] Bár a Sharp alig fél éve jelentette be, hogy kifejlesztette a három dimenziós képalkotásra alkalmas LCD-kijelzők készítésének technológiáját, az idei hannoveri CeBIT-en már be is mutatta a 3D-s monitorok működő prototípusait. A két sík mellett mélységet is érzékeltetni képes monitorok óriási előrelépést jelentenek a megjelenítés terén.