:

Szerző: mz

2000. november 7. 21:08

A Hitachi is hordozható zenelejátszót készít

[CNet] A Hitachi ez év végén, december 11-én kezdi meg egy zsebnyi méretű digitális audiolejátszó készülék árusítását, egyelőre Japánban.

A HDM-MP1 típusú készülék memóriáját egy multimédia kártya biztosítja, utcai ára 345 dollár lesz. A Sony Network Walkman készülékével összevetve, mely Memory Stick-et, memóriarudat használ az adatok tárolására, és 420 dollárba kerül, ez egész kedvező árnak minősíthető.

A digitális lejátszók Japán piaca a várakozások szerint márciusra évi félmillió darabra bővül a jelenlegi 300.000 egységről, ami az elmúlt év 150.000-res darabszámához hasonlítva még jelentősebb növekedést jelent.

Túl sok, számos esetben ellentétes hatás éri az IT munkaerőpiacot, a kínálati piac a béreket, a költséges AI pedig a headcountot eszi.

a címlapról

NITROGEN

0

Zsarolók mentek neki a Foxconnak

2026. május 14. 10:50

Az Apple, a Google és az Nvidia egyik fő beszállítójától érzékeny üzleti titkokat lophattak a zsarolók.