:

Szerző: Vörös Péter

2000. szeptember 6. 16:21

IBM Inprint 12 lézernyomtató

A SOHO (small office home office /kis iroda otthoni iroda) ill. vállalati osztály-szintű felhasználásra szánt Inprint 12 lézernyomtatót tegnap jelentette be az IBM. A 11,3 kg súlyú nyomtató ára 399$, ezért 1200x1200 dps-s felbontást, percenként 12 lapos nyomtatást és Mac ill. Windows támogatást kapunk. A tömeggyártás szeptemberben indul be, a készüléket szeptember végétől lehet megvenni.

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

4

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.