:

Szerző: roberto

2003. december 11. 10:07

A Novell csatlakozik az Open Source Development Labshez

[OSDL] Az Open Source Development Labs (OSDL) a héten bejelentette, hogy a Novell is csatlakozik a szervezethez, és részt fog venni annak legfontosabb tevékenységeiben, egyúttal és Jeffrey T. Hawkinst, a vállalat alelnökét beválasztották az OSDL igazgatótanácsába.

[OSDL] Az Open Source Development Labs (OSDL) a héten bejelentette, hogy a Novell is csatlakozik a szervezethez, és részt fog venni annak legfontosabb tevékenységeiben, egyúttal és Jeffrey T. Hawkinst, a vállalat alelnökét beválasztották az OSDL igazgatótanácsába.

Az oregoni székhelyű OSDL nonprofit szervezet, amely azoknak a linuxos fejlesztőknek kíván segítséget nyújtani, akik üzletileg is értékes szolgáltatásokkal bővítik a Linux rendszerek tudását. A fejlesztők az OSDL segítségével a legújabb technikai eszközöket, vállalati kiszolgálókat ismerhetik meg, illetve maga a labor is szellemi központ a szakemberek számára. Az OSDL támogatói közt olyan cégek találhatók, mint a Cisco, a Dell, a Fujitsu, a HP, a Hitachi, az IBM, az Intel, az NEC, a Transmeta, továbbá számos szoftvercég, köztük a két legnagyobb Linux-disztribútor, a Red Hat és a Novell által felvásárlandó SuSE.

A Novell olyan fontos OSDL-es munkacsoportok munkájába fog bekapcsolódni, mint például a Data Center Linux (DCL) csoport, amely az adatközpontokban használható üzleti linux-megoldásokkal foglalkozik, illetve a Novellel tovább bővül a desktop Linux iránt is élénken érdeklődő OSDL-tagok száma.

Derítsd ki, hol tartasz a felhőérettségben a Devertix Cloud Readiness felmérésével, mellyel átfogó képet kaphatsz vállalatod felkészültségéről. Töltsd ki 3 perces, ingyenes felmérőnket!

a címlapról

Hirdetés

Ollé, lesz SYSADMINDAY!

2025. július 1. 21:45

Duna melletti szabadtéri helyszínen, a Budapest Gardenben idén is megrendezzük a hazai Sysadmindayt, az IT-üzemeltetők világnapját. Standup, IT security meetup, kvízek, szakmázás, barátok, még több sörcsap.