:

Szerző: Dömös Zsuzsanna

2023. november 7. 13:47

Random videókat lejátszó gombot tesztel a YouTube

Azt is mutathatja, amit nem biztos, hogy akarunk látni.

A YouTube fejlesztői rendszerint újabb és újabb funkciók tesztelésével foglalatoskodnak, és bár nem minden ötlet épül be végül a videómegosztó szolgáltatásba, az utóbbi időben a reklámblokkolókat korlátozó intézkedésekkel együtt egy halom újdonság érkezett a webes és mobilos verziókhoz egyaránt.

IT-security meetup és Tóth Szabolcs standupja a SYSADMINDAY-en!

4 top IT-biztonsági előadóval, Tóth Szabolcs (Szomszédnéni Produkciós Iroda) standupjával vár az idei SYSADMINDAY, most pénteken!

IT-security meetup és Tóth Szabolcs standupja a SYSADMINDAY-en! 4 top IT-biztonsági előadóval, Tóth Szabolcs (Szomszédnéni Produkciós Iroda) standupjával vár az idei SYSADMINDAY, most pénteken!

A tesztelők egy része arról számolt be a Redditen, hogy egy rejtélyes gomb is felbukkan néha az androidos appban a képernyő jobb alsó sarkában. Az újfajta lejátszás gombra koppintva a felhasználók elindíthatnak egy véletlenszerűen ajánlott Shorts-videót a korábbi javaslatok alapján. A fejlesztők korábban a funkciót egy szalaghirdetés formájában tesztelték, kérdéses, hogy a funkció végül szélesebb körben melyik formában jut majd el a nézőkhöz, akik kifogytak a néznivalóból.

Mivel a YouTube egyelőre semmilyen hivatalos információt nem osztott meg ezzel kapcsolatban, az Android Police szerzői úgy sejtik, hogy a korábban megtekintett videók, a feliratkozások és a leadott kedvelések alapján fogja az algoritmus kiválasztani, melyik videót dobja fel.

Via Android Police.

2 év után, július 23-án újraindul a HWSW free! meetup-sorozat, melyet a Kafka evangelizációjának szánunk. Ingyenes, online, gyere!

a címlapról

Hirdetés

IT-security meetup és Tóth Szabolcs standupja a SYSADMINDAY-en!

2025. július 17. 01:29

4 top IT-biztonsági előadóval, Tóth Szabolcs (Szomszédnéni Produkciós Iroda) standupjával, a korábbiakhoz képest több sörcsappal, a Budapest Garden egy árnyékosabb részén vár az idei SYSADMINDAY, most pénteken!