:

Szerző: Vörös Péter

2001. április 23. 02:37

Új linuxos e-kereskedelmi biztonsági szoftver

A Guardian Digital piacra dobta EnGarde Linux-programját, amellyel e-kereskedelmi Web-helyek felállítását könnyíti meg a cég, a termék a támadások elleni védekezésben és az adatok védelmében segít. A szoftver ára 29,95$.

A vállalat bejelentése szerint a termék az e-mail, adatbázis ill. Web hosting területeken nyújt védelmet. Az EnGarde Linux az AllCommerce szoftverét használja, ez egy nyílt forráskódú program, amely korábban a Zelerate nevű e-kereskedelmi vállalat tevékenységének állt központjában.

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

7

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.