:

Szerző: Bodnár Ádám

2000. november 4. 23:17

Új ASUS driver

Az ASUS új drivert jelentetett meg, amelyek az NVIDIA Detonator 6.31 meghajtón alapulnak. Bár a meghajtó kifejettten az ASUS V7100 kártyákhoz készült, minden detonator-kompatibilis ASUS kártyával (V3400, V3800, V6x00, V7x00) használható. Az ASUS programjában főleg a TwinView kezelésen javítottak sokat - legalábbis ezt állítja a gyártó.

  • ASUS V7100 6.31 BETA 5 Windows 9x driver
  • Derítsd ki, hol tartasz a felhőérettségben a Devertix Cloud Readiness felmérésével, mellyel átfogó képet kaphatsz vállalatod felkészültségéről. Töltsd ki 3 perces, ingyenes felmérőnket!

    a címlapról

    Hirdetés

    Ollé, lesz SYSADMINDAY!

    2025. július 1. 10:59

    Duna melletti szabadtéri helyszínen, a Budapest Gardenben idén is megrendezzük a hazai Sysadmindayt, az IT-üzemeltetők világnapját. Standup, IT security meetup, kvízek, szakmázás, barátok, még több sörcsap.