:

Szerző: mrsla

2000. március 18. 10:36

2.3.99/2-4

Leszámítva egy elenyésző kisebbséget, akik még nem Linux kernellel futó op.rendszert használnak :)), szóval mindazoknak akiket érint, megjelent egy újabb Linux kernel, a címben látható alvázszámmal. A korábbit letöltöttem, de csak erőteljes vágásokkal volt hajlandó valami kernelhez hasonló dolgot produkálni. Az viszont látszik, hogy a fejlesztők nagyon ráfeküdtek az USB és PNP támogatásra. Kipróbálni sajnos nem tudtam mert egyrészről nincs USB eszközöm, a PNP cuccaim meg fix beállításokkal futnak.

Leszámítva egy elenyésző kisebbséget, akik még nem Linux kernellel futó op.rendszert használnak :)), szóval mindazoknak akiket érint, megjelent egy újabb Linux kernel, a címben látható alvázszámmal. A korábbit letöltöttem, de csak erőteljes 'vágásokkal' volt hajlandó valami kernelhez hasonló dolgot produkálni. Az viszont látszik, hogy a fejlesztők nagyon ráfeküdtek az USB és PNP támogatásra. Kipróbálni sajnos nem tudtam mert egyrészről nincs USB eszközöm, a PNP cuccaim meg fix beállításokkal futnak. Letöltheted, a kernel.org-ról.

Derítsd ki, hol tartasz a felhőérettségben a Devertix Cloud Readiness felmérésével, mellyel átfogó képet kaphatsz vállalatod felkészültségéről. Töltsd ki 3 perces, ingyenes felmérőnket!

a címlapról

Hirdetés

Ollé, lesz SYSADMINDAY!

2025. július 1. 19:29

Duna melletti szabadtéri helyszínen, a Budapest Gardenben idén is megrendezzük a hazai Sysadmindayt, az IT-üzemeltetők világnapját. Standup, IT security meetup, kvízek, szakmázás, barátok, még több sörcsap.