Szerző: Vörös Péter

2000. augusztus 2. 10:41

A Cisco idei 16. akvizíciója: az IPmobile 425 millió $-ért

A felvásárlás tárgyát képező IPmobile egy kábel nélküli kommunikációs szoftvereket készítő magánvállalat. A Cisco Systems tegnap jelentette be felvásárlást, amely részvénycserés ügylet lesz. A Cisco azért veszi meg az IPmobile-t, mert így olyan technológiához (kábel nélküli hang- és adatszolgáltatások) jut, amelyek kifejlesztéséhez önállóan sem ideje, sem lehetősége nincs meg. A Cisco az idei évre összesen 20-25 akvizíciót tervezett - az IPmobile felvásárlásával immár a 16.-nál tartanak.

Derítsd ki, hol tartasz a felhőérettségben a Devertix Cloud Readiness felmérésével, mellyel átfogó képet kaphatsz vállalatod felkészültségéről. Töltsd ki 3 perces, ingyenes felmérőnket!

a címlapról

Hirdetés

Ollé, lesz SYSADMINDAY!

2025. július 4. 02:52

Duna melletti szabadtéri helyszínen, a Budapest Gardenben idén is megrendezzük a hazai Sysadmindayt, az IT-üzemeltetők világnapját. Standup, IT security meetup, kvízek, szakmázás, barátok, még több sörcsap.