Szerző: Ady Krisztián

2000. február 29. 19:22

Szeretnétek Viper II-t nyerni ?

Nem, nem én ajánlottam fel a kártyát, hanem a Diamond oldalain találtam erre a pici kis linkre. Ez nem más, mint a S3/Diamond Sweepstakes , és nem kell mást tenni, mint az adataidat megadni.

Nem, nem én ajánlottam fel a kártyát, hanem a Diamond oldalain találtam erre a pici kis linkre. Ez nem más, mint a S3/Diamond Sweepstakes, és nem kell mást tenni, mint az adataidat megadni.
Érdekes módon a Country mezőben csak az USA-t lehet választani, de végigböngészve az anyagot nem találtam olyan információt, hogy más területen élő nem jelentkezhet.
Persze sok más nyeremény is van...

Derítsd ki, hol tartasz a felhőérettségben a Devertix Cloud Readiness felmérésével, mellyel átfogó képet kaphatsz vállalatod felkészültségéről. Töltsd ki 3 perces, ingyenes felmérőnket!

a címlapról

Hirdetés

Ollé, lesz SYSADMINDAY!

2025. július 2. 03:03

Duna melletti szabadtéri helyszínen, a Budapest Gardenben idén is megrendezzük a hazai Sysadmindayt, az IT-üzemeltetők világnapját. Standup, IT security meetup, kvízek, szakmázás, barátok, még több sörcsap.