Szerző: sammer

2000. június 1. 05:03

Soldier infók

A SouthPeak kiadott néhány információt a készülő 3D third-person külsőnézetű akciójátékáról, a Soldier-ről. A Soldier-ben egy Todd nevű első generációs katona vagy a gyengébb de annál fürgébb Sandra szerepét kell felvennünk, aki egy lázadó helyi telepes. Egy bolygóról kell elmenekülnünk, ahol nem csak a környező szörnyek ellen kell védekeznünk, de a kormány által ránk küldött, genetikailag feljavított második generációs katonák elöl is. A játék tipikus külső nézetű arcade-akciójáték, ahol a folyamatosan izgalmas és egyedülálló játékmenetet a program véletlenszerűen generált ellenfelei jelentik.

Az Amszterdamban élő Orosz Gergővel, a globális szoftverfejlesztői közösség egyik legismertebb szerzőjével beszélgettünk.

a címlapról