:

Szerző: Bodnár Ádám

2003. december 8. 13:13

Gigászi kapacitású memóriás audiolejátszóval jelentkezett az iRiver

1 Gbyte memóriát tartalmazó aprócska audiolejátszót mutatott be az iRiver. Az integrált FM-rádióval felszerelt készülék a gyártó állítása szerint akár 28 órán át is képes folyamatosan egy akkumulátorról működni.

1 Gbyte memóriát tartalmazó aprócska audiolejátszót mutatott be az iRiver. Az integrált FM-rádióval felszerelt készülék a gyártó állítása szerint akár 28 órán át is képes folyamatosan egy akkumulátorról működni.

Az iFP-599T névre hallgató lejátszó MP3, WMA és ASF formátumú fájlok lejátszására képes, az állományokat USB1.1 felületen keresztül tölthetjük át a számítógépből az iRiver készülékbe. Ha a felhasználó megunta a magával vitt zenéket, a beépített FM-rádiót is hallgathatja, illetve szükség esetén diktafonként is használhatja a lejátszót. Az iFP-599T természetesen képes a rádióadás rögzítésére is. Legrosszabb minőségű, 8 kbps bitrátájú tömörítéssel legfeljebb 144 órányi anyag fér a memóriába.

A 64x51x19 milliméter méretű iFP-599T a beépített lítium-ion akkumulátorral együtt is csak 60 grammot nyom. A gyártó állítása szerint az akkumulátor teljes feltöltés után akár 28 órán át képes a készülék működtetésére.

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

4

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.