Szerző: roberto

2001. szeptember 24. 18:28

KDE 2.2.1 csomagok a Red Hat 7.0 és 7.1-es rendszereihez

K Desktop Environment[KDE News] Már majdnem egy hete megtörtént a KDE 2.2.1 hivatalos bejelentése, de a KDE letöltőhelyein mégsem akarnak megjelenni a 7.2-es, (Roswell) jelenleg még csupán béta állapotban létező rendszernél régebbi Red Hat Linuxokhoz (6.2, 7.0, 7.1) készült RPM csomagok. Egy lelkes felhasználó, Benjamin Reed, úgy döntött, hogy változtat helyzeten, és lefordítja a friss KDE-t a Red Hat Linux 7.0-ás és 7.1-es rendszerekre. A nem hivatalos RPM-ek HTTP-n és FTP-n keresztül is elérhetőek az opennms.org-on. A Red Hat 6.2-es verzióját használók se csüggedjenek, Reed állítólag hamarosan jelentkezik a 6.2-eshez fordított KDE 2.2.1 csomagokkal.

Derítsd ki, hol tartasz a felhőérettségben a Devertix Cloud Readiness felmérésével, mellyel átfogó képet kaphatsz vállalatod felkészültségéről. Töltsd ki 3 perces, ingyenes felmérőnket!

a címlapról

Hirdetés

Ollé, lesz SYSADMINDAY!

2025. július 2. 09:44

Duna melletti szabadtéri helyszínen, a Budapest Gardenben idén is megrendezzük a hazai Sysadmindayt, az IT-üzemeltetők világnapját. Standup, IT security meetup, kvízek, szakmázás, barátok, még több sörcsap.