:

Szerző: Bodnár Ádám

2001. június 19. 11:59

Június 22-én jelenik meg a Creative GeForce3 chipes videokártyája

Nem hivatalos források szerint Európában június 22-én jelenik meg a kis pihenő után a grafikus kártyák piacára visszatérő Creative Labs GeForce3 chipes videokártyája.

A Creative 3D Blaster GeForce3 kártyákat az MSI gyártja, a Creative csak a csomagolást, szoftvereket és a támogatást biztosítja a termékekhez.

A GeForce3 mellett hamarosan számírhatunk a GeForce2 MX 200 és GeForce2 MX 400 chippel ellátott Creative 3D Blaster videokártyák megjelenésére is.

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

4

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.