:

Szerző: surmo

2001. április 25. 20:58

Megjelent a nyílt forrású szövegszerkesztő, az Abiword 0.7.14-es verziója

Az AbiWord egyre növekvő népszerűsége nem alaptalan, egy nagyszerű Gtk+-s szövegszerkesztőről van szó, amely funkcionalitásában ugyan még nem éri utól a professzionális szövegszerkesztő programokat, de már most is nagyon sokmindenre alkalmas. A linuxos változatba ezúttal néhány hibajavítás és pár új ikon került, valamint javítottak a menükön is. Letölthető innen.

Szeptember 15-én, hétfőn ONLINE formátumú, a Kafka alapjaiba bevezető képzést indít a HWSW, ezért most összefoglaltuk röviden, hogy miért érdemes részt venni ezen a tanfolyamon.

a címlapról

MS

0

Lezárta a Teams-ügyet az EU

2025. szeptember 12. 12:45

A Bizottság elfogadta a Microsoft által tett engedményeket, nincs retorzió az idestova öt éve húzódó eljárás végén.

bango

7

Tartalomautomatával bővül a OneTV

2025. szeptember 12. 09:27

A One tévés platformjába a Bango DVM-jét integrálják, ami jelentős mértékben megkönnyíti az új tartalomszolgáltatások bevezetését.