Újabb noname Savage2000
Az AXLE, mint "márka" nálunk is eléggé ismert. A hírek szerint Savage2000 és GeForce256 alapú kártyákat is készíteni fog, bár honlapján még nem jelentek meg. Lesz olcsó Savage2000...
EOL
02026. június 22. 14:29
Októberben végéhez ér az irodai programcsomag támogatási időszaka.suli
12026. június 22. 12:43
A kormány szerint félő, hogy a mesterséges intelligencia használata rontja a tanulmányi eredményeket.$$$
02026. június 19. 14:05
A szervezeteknek már egyáltalán nem mindegy, mennyi az annyi.